Kategórie
 
 
 
Čiapky
 
 
 
 
Pri potulkách prírodou v chladnejšom jesennom alebo v zimnom období netreba zabúdať nielen na správne oblečenie, ale aj na správnu pokrývku hlavy. Hlavou totiž odchádza 50 % tepla a bez čiapky si môžete privodiť prechladnutie. Môžete si vyberať čiapky z rôznych materiálov, ale aj farieb, či strihov.
 

Čiapky určené na šport

Nosenie čiapky je veľmi dôležité aj pri športovaní v chladnom počasí. Vtedy sa človek výrazne potí a tak sú skvelou voľbou čiapky z rýchloschnúceho materiálu. V našom e-shope ponúkame čiapky od výrobcu Fox Outdoor. Tieto čiapky sú vyrobené z pružného a rýchloschnúceho materiálu, vďaka čomu umožňujú pohodlné nosenie počas športovania. Ideálna voľba pre bežcov, či cyklistov alebo iné športové aktivity. Ochránia pred zimou a vetrom aj vďaka priliehavému strihu. Čiapky sú univerzálnej veľkosti a keďže sú z pružného materiálu sadnú na akúkoľvek veľkosť hlavy.
 

Flísové čiapky Helikon-Tex

Fleece alebo aj flís je veľmi populárnym materiálom. Má výborné tepelno-izolačné vlastnosti a tak sú fleesové čiapky vhodné do chladného počasia. Zahrejú, sú príjemné na dotyk a efektívne odvádzajú pot. Ponúkame flísové čiapky od známeho výrobcu Helikon-Tex. Sú vyrobené z príjemného poloar-fleecu, ide o 100 % polyester, ktorý je veľmi kvalitný, po oboch stranách počesaný, s nízkou hmotnosťou. Vďaka priliehavému strihu čiapky skvele chránia pred zimou a vetrom. Vhodné sú na bežné nosenie, turistiku alebo aj rybačku, či poľovačku.
 

Čiapky pod helmu Pentagon

V našej ponuke čiapok nájdete aj čiapky pod prilbu do známeho výrobcu Pentagon. Čiapky sú určené ako stredná vrstva pod helmu. Majú skvelé termoregulačné vlastnosti, nízku hmotnosť a sú priedušné. Vyrobené sú z 88 % polyesteru a 12 % elastanu, vďaka čomu dobre sedia na hlave. Sú priliehavého strihu a univerzálnej veľkosti. Čiapku môžete nosiť nielen pod helmu, ale aj na bežné nosenie, turistiku, či rôzne outdoorové aktivity.
 

Pletené čiapky

Pokiaľ chcete staviť na klasiku, určite nedáte košom pleteným čiapkam. Pletené čiapky od výrobcu MFH alebo Mil-Tec sú zo 100 % polyacrylu. Ľahko sa udržiava a má nízky sklon ku žmolkovaniu. Pletené čiapky zabránia zbytočnému unikaniu tepla počas chladných dní v jeseni, či v zime. V našej ponuke nájdete aj čiapky pre SBS služby s názvom security alebo pletenú maskáčovú čiapku. Takéto čiapky sú vhodné aj na bežné nosenie do mesta. Vďaka univerzálnej veľkosti sadnú na akúkoľvek veľkosť hlavy.
 
 
 
 
 
 
 

Čiapky - 58/59

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia